Kategorie

Search

O nas

Witamy Państwa na stronie Motozbyt online

Auto części i akcesoria samochodowe

Specjalizujemy się w sprzedaży części samochodowych do pojazdów osobowych jak i dostawczych wszystkich marek. Posiadamy duży wybór auto części w układzie elektrycznym silnika, układzie kierowniczym, napędowym i hamulcowym. Oferujemy bogaty asortyment, w którego skład wchodzą wszystkie części karoseryjne, mechaniczne, silniki, skrzynie biegów i oświetleniowe, a również felgi i ogumienie. Oferujemy także zestawy do naprawy, w tym części do alternatora, części do rozrusznika, części do zacisku hamulcowego.Wszystkie części samochodowe na gwarancji producenta minimum 24 miesięcy.

Naszym klientom służymy fachowym doradztwem i pomocą. Jeżeli masz wątpliwości, nie jesteś pewien czy chcesz zakupić właściwą część zawsze odpowiemy na Twoje pytania. Uwaga: sprowadzamy również części na zamówienie! Gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę oraz możliwość sprawdzenia jakości części w siedzibie naszej firmy.
Sklep motoryzacyjny online czynny 7 dni w tygodniu, zamówienia na części samochodowe przyjmujemy również telefoniczne (041) 368 44 60 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 oraz mailowo info@motozbyt.net

Bezpieczne płatności

Regulamin sklepu

Polityka prywatności